Warning: getimagesize(http://ekobud-koziara.pl/wp-content/uploads/2014/09/75699-EKOBUD.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /webstarter/ekobud/wp-content/themes/starter-7/extend/wp_shorts.php on line 109

Jakość

Usługi budowlane w Tarnowie

Konstrukcje żelbetowe

Naszą firmą cechuje wieloletnie doświadczenie w budowie wszelkiego rodzaju hal przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz żelbetowych.

Prowadzone przez Eko-Bud roboty żelbetowe są wykonywane według wszystkich norm i prawideł sztuki budowlanej.

Kluczową sprawą są zatem nasi pracownicy. Zatrudniamy jedynie fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie
w pracach budowlanych. Podczas realizacji zlecenia nasi pracownicy wykazują
się profesjonalizmem: na każdym kroku realizują potrzeby Klientów, potrafią rzetelnie doradzić w sprawach doboru materiałów oraz technologii wykonania. Stawiamy także na ciągły rozwój swoich pracowników.

Nowoczesne zbrojenia

Podczas realizacji zlecenia zawsze kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, liczymy się z jego zdaniem oraz sugestiami.
Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych materiałach, pochodzących ze sprawdzonych źródeł, wyprodukowanych przez znanych producentów.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zbrojenia

W tym fachu jest wymagana precyzja oraz rozległa wiedza. Nasi zbrojarze zdobywali doświadczenie na wielu budowach, realizowali zlecenia związane z budową hal produkcyjnych, sklepów, magazynów, elektrowni oraz domów.

Szukasz doświadczonej firmy budowlanej? Zadzwoń do nas! Wykonamy również wszelkiego rodzaju roboty i prace ziemne.

hale przemysłowe

 

 

hale przemysłowe

Starter